Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach oraz absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jestem założycielem i pomysłodawcą Kancelarii, która powstała w listopadzie 2013 r. Na rynku działam od 2007 r., nieprzerwanie pomagając zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom w problemach nieustannie zmieniającego się otoczenia prawnego. Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte podczas współpracy z liczącymi się na śląskim rynku kancelariami adwokackimi pozwala na jak najpełniejsze świadczenie pomocy prawnej minimalizując ryzyko a zwiększając bezpieczeństwo.

Kancelaria zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.
Specjalizuje się w prawie karnym, postępowaniu karnym, prawie cywilnym, handlowym, prawie internetowym oraz w prawie i postępowaniu administracyjnym.

 

Udzielam ustnych oraz pisemnych porad i opinii prawnych, udzielam wsparcia podczas sporządzania umów, porozumień, regulaminów, statutów oraz przy podejmowaniu strategicznych decyzji. Biorę udział w negocjacjach oraz reprezentuję strony w ramach postępowań przed sądami (zarówno powszechnymi, jak i arbitrażowymi), organami podatkowymi, Sądem Najwyższym, organami administracji publicznej oraz innymi organami powołanymi do rozstrzygania sporów.

Posługuję się językiem angielskim.

Przynależności do Adwokatury Polskiej daje gwarancję przestrzegania zasad i standardów etycznych, w tym poufności, stanowiących fundament zawodu adwokata.


Adam Wojtyga